Мистецтво

Програма “Художня кераміка”(Кременчуцький еколого-натуралістичний центр учнівської молоді )

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 9 - 12 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Ця програма розробляє наступні компетентності

Напевно, на Землі практично немає народів, які б не використовували глину для створення посуду та прикрас. Найдавніші гончарні вироби, знайдені на території України, відносяться до Трипільської культури (2,5-2 тисячі років до нашої ери). Професія гончара шанувалася в усі часи і епохи однаково високо, не дивно, що образ Бога в Біблії вибраний як образ гончаря, який виліпив людину з глини.

Розробка навчальної програми з позашкільної освіти «Художня кераміка» обумовлена високим інтересом дітей та учнівської молоді до оволодіння традиційними техніками народних ремесел, бажанням створити свій власний виріб неповторним, оригінальним. Швидкість виготовлення виробів, простота у використанні та обробці, надійність у використанні – фактори, які захоплюють широке коло школярів.

Програму "Художня кераміка"схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол No2 від 29.06.2017) (лист ІМЗО від 18.07.2017 No 21.1/12-Г-399)

Заняття починаються 16.09.2019

Понеділок 16.20

Середа 16.20

Неділя 12.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції