Спорт

Програма “Хортинг” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 9 - 14 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Одним із дієвих засобів фізичного та морально-етичного виховання дітей є хортинг, який сприяє вихованню особистості з високою внутрішньою культурою та гармонійному формуванню фізичного апарату дитини. Хортинг – національний вид спорту України, заснований на культурних, оздоровчих та бойових традиціях українського народу. Із 2010 року хортинг внесено до Переліку видів спорту, що визнані в Україні. Заняття за програмою з хортингу загальнодоступні для дітей різного віку завдяки різноманітності напрямів роботи (фізкультурно-оздоровчого, військово-патріотичного, психологічного, спортивного, змагального тощо) та великій кількості легко дозованих спеціальних фізичних і оздоровчих вправ хортингу, якими можливо займатися всюди та у будь-який час.

Навчальний матеріал програми адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості, містить теоретичні відомості, елементи базової техніки хортингу, що подані у вигляді оздоровчих фізичних вправ та імітаційних формальних комплексів, а також вправи з елементами самозахисту хортингу. На навчання за програмою приймаються діти, які виявляють інтерес та бажання до занять хортингом, не мають медичних протипоказань та відносяться до основної медичної групи.

Укладена програма на основі навчальної програми з хортингу для позашкільних закладів, якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України» (Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1/11 - 19310 від 14.12.2012 року) та затверджена наказом управління у справах сімей та, дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18.09.2018 № 138-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового рівня.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Авангард» (вул. Чумацький шлях, буд. 7).

Графік роботи:

1. Пн. 17.00-19.00; Пт. 17.00-19.00;

2. Ср. 17.00-19.00; Сб. 14.00-17.00.

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції