Танець

Програма хореографічного гуртка “Діти України”

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Танець
  • Вік учасників: 6 - 9 роки
  • Ціна: 200.00 UAH за місяць
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Основне завдання програми танцювального гуртка - задовольнити зацікавленість дітей у вибраному виді мистецтва, сприяти  естетичному і фізичному вихованню дитини, її всебічному і гармонійному розвитку як особистості. Займаючись танцями діти набувають не тільки професійні навички, а збагачуються розвитком цілого комплексу рис: почуттям колективізму, працьовитості, витримки, чуйності, милосердя, що дуже важливо на життєвому шляху.

Робота в танцювальному гуртку спрямована на залучення дітей до загальнолюдських культурних цінностей, на розвиток  художнього смаку та емоційної сфери дитини, вихованню позитивних форм поведінки та спілкування, формуванню навичок психорегуляції . Бо танок, як один із видів розваги сприяє емоційній розрядці, подоланню негативних емоцій, зняттю напруження.

В ході занять діти не тільки вчаться основним танцювальним елементам, але і зможуть спілкуватись на мові танцю, стануть впевненіші в собі, зацікавляться танцями, як видом творчої діяльності, що сприятиме їх успішної адаптації в суспільстві.

 

Коментарі