Спорт

Програма “Таеквон-до ІТФ” (Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 7 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Таеквон-до ІТФ - це бойове мистецтво родом з Кореї. Представляє воно собою цілу систему тренувань як духовних, так і техніки самооборони. Сам бій в техніці таеквон-до ІТФ є серією ударів, нанесених руками і ногами, стрибків і блоків.

Східні єдиноборства - досить видовищний спорт. Але головне достоїнство - комплексний розвиток дитини. Під час занять дитину вчать не просто наносити удари, а зберігати спокій і стриманість в умовах бою, а значить і в стресовій ситуації.

Досить непросто не тільки наносити удари, а робити це правильно, технічно і так, щоб не завдати каліцтва противнику. Оволодіння майстерністю має на увазі повний контроль над тілом і думками.

Основна складова тренувань - розтяжка. Відомо, що в більш ранньому віці діти більш гнучкі і процес розвитку гнучкості проходить менш болісно.

На основі багаторічного досвіду зроблено висновок, що краще приступати до занять з 7-9 років. Основна причина, по якій батьки вирішують віддати дітину саме в цей спортивний напрямок - навчання самозахисту.

Юний спортсмен завжди зможе дати відсіч і постояти за себе. Так склалося, що дівчаткам нітрохи не менше потрібно вміти захищати себе. Таеквон-до ІТФ як не можна краще підходить їм.

Перерахуємо переваги тхеквондо в першу чергу для дитини:

• гарна фізична форма. Дитина стає сильнішою, гнучкішою, витривалішою;

• зміцнюється серцево-судинна система, мінімізується ризик захворювання респіраторними захворюваннями;

• зміцнюється опорно-руховий апарат. Зв'язки і сухожилля стають більш гнучкими. Знижується вірогідність випадкових вивихів, падінь;

• розвивається вестибулярний апарат, координація;

• розвивається швидкість реакції;

• підвищується почуття упевненості в собі. Дитина-спортсмен набагато упевненіше почуває себе серед однолітків;

• під час зайняття таеквон-до ІТФ розвивається відповідальність не лише за себе, але і за друзів;

• виключена вірогідність ожиріння з усіма негативними наслідками. Займатися спортом і мати надмірну вагу просто нереально. Більше того мистецтво таеквон-до ІТФ учить шанобливому відношенню до власного організму.

Дитина навчиться справляти із складним зайняттям. Ні у кого з першого разу жодна вправа не вийде. Оволодіння вимагає наполегливої практики. Падати і вставати, намагатися знову і знову, не опускати руки. Усе це загартовує характер і проектується на повсякденне життя. Труднощі більше не лякатимуть дитину. Він знатиме, якщо робити знову і знову - обов'язково вийде.

Навчально-тренувальні заняття проводять: тренер- викладач Вдовицький Юрій Олександрович та тренер-викладач Григорян Артем Сейранович .

За додатковою інформацією звертатись до Вдовицького Юрія Олександровича (0677783576).

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції