Танець

Програма “Сучасний танець” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Танець
  • Вік учасників: 7 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

У вас активна і непосидюча дитина? Ви не знаєте куди направити її енергію? Тоді вам до нас! Програма «Сучасний танець» направлена на вивчення сучасних вуличних стилів танцю брейк-данс та хіп-хоп, які стають надзвичайно популярними серед дітей та молоді. Сьогодні це мистецтво об’єднує в собі класичний танець й елементи акробатики, пластику і міміку, народні тенденції та сучасні ритми, великого значення набуває психологічний настрій та індивідуальність виконання.

Програма розрахована на дітей віком від 7 до 15 років.

Програма забезпечує вивчення елементів акробатики, танцювальних комбінацій, координованих рухів та танцювальних композицій, сприяє фізичному загартуванню дітей, впевненості та креативності через вміння імпровізувати та самостверджуватись через танець.

Навчальна програма передбачає систематичне і послідовне навчання, всебічний розвиток, естетичне виховання та формування здорового способужиття дітей та молоді. Виконання програми здійснюється шляхом впровадження комплексного підходу до навчально-виховного процесу і навчання в цілому, особистісною зорієнтованістю індивідуальної і групової роботи з вихованцями.

Метою навчальної програми є формування компетентностей особистості у процесі опанування сучасних стилів танцю брейк-данс та хіп-хоп.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

- пізнавальна – ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються сучасного хореографічного мистецтва;

- практична – оволодіння навичками, методикою виконання вправ та основними елементами сучасної хореографії;

- творча – формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння сучасним хореографічним мистецтвом, розвиток естетичних почуттів, смаків, емоційно-почуттєвої сфери;

- соціальна – виховання дбайливого ставлення до надбань української та світової культури і мистецтва, духовних та матеріальних цінностей, самореалізації в соціумі засобами мистецтва, професійного самовизначення.

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Програма реалізується у творчому об'єднанні (гуртку) «Ансамбль танцю «Young-Dance-Family»

Графік роботи:

Вт., Чт. - 14.00 - 20.00

Пт. - 16.30 - 18.00

Суб. - 12.00 -15.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції