Інформаційні технології

Програма “Робототехніка” ГО “Центр психологічної допомоги “Абетка душі””

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інформаційні технології
  • Вік учасників: 9 - 15 роки
  • Ціна: 750.00 UAH за місяць
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Робототехніка сьогодні посідає перші місця серед перспективних та найбільш затребуваних напрямків серед освіти та виробництва.

Навчання за програмою даного курсу передбачає формування базових знань учнів із основ робототехніки, засвоєння методів та засобів розробки, створення та тестування програмно-апаратних рішень. Діти навчаються  конструювати та програмувати роботів LEGO Mindstorms EV3, отримують знання із галузі інформатики, математики, фізики, механіки та електроніки, створюють власні проекти, вчиться працювати в команді. Особливістю графічного програмування є те, що замість написання текстового коду учні складають програму із набору готових бібліотечних блоків. Такі графічні середовища є повноцінними середовищами програмування з підтримкою роботи зі змінними та основними алгоритмічними конструкціями.

Програма є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці (Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради № 1222 від 30.08.2019)

Щомісяця, протягом 2019-2020 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів  міського бюджету в розмірі 200 гривень.

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції