Технічний напрям

Програма “Початкове технічне моделювання з елементами англійської мови” (Кременчуцький еколого-натуралістичний центр учнівської молоді)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технічний напрям
  • Вік учасників: 6 - 11 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Сьогодні Україна інтегрується у міжнародний простір, тому вивчення англійської мови – це соціальне замовлення держави та вимога часу.

Актуальність програми з початкового технічного моделювання з елементами англійської мови полягає у тому, що початкові знання з науково- технічної творчості разом з вивченням іноземної мови є важливим засобом гармонійного розвитку особистості, формування її основних життєвих компетентностей. На заняттях гуртка вивчення іноземної мови проходить через призму практичного застосування її у роботі з технологічними картками та інструкціями з виготовлення саморобок, а також у роботі з відеоматеріалами з Інтернету. Зміст програми дає можливість комплексного вивчення тем з англійської мови та початкового технічного моделювання, логічно їх поєднавши та доповнивши.

Програму схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017)

Заняття розпочинаються з 16.09.2019 року

керівником гуртка Ложченко Оленою Сергіївною за розкладом:

Вівторок 14-20 та 16-20

Четвер 14-20 та 16-20

Субота 10-00 та 12-00

Інші керівники гурків заняття починають з 01.10.2019

Коментарі