Природа і екологія

Програма “Паросток зелений” (Кременчуцький ліцей №25 “Гуманітарний колегіум”)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Природа і екологія
  • Вік учасників: 13 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Метою навчальної програми «Людина і довкілля» для позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму є формування свідомої екологічної мотивації, навичок і моделей поведінки, безпечної для довкілля і здоров'я, спрямованої на реалізацію принципів стійкого розвитку.

Завдання: узагальнення та систематизація екологічних знань, набутих учнями з різних навчальних предметів та джерел інформації, сприяння усвідомленню вихованцями об'єктивності законів функціонування екосистем, необхідності збереження природного різноманіття; формування почуття особистої причетності до виникнення і вирішення екологічних проблем; переконань у необхідності свідомого регулювання потреб і споживання; формування досвіду екологічно безпечної, компетентної взаємодії з природою. Навчальна програма передбачає 1 рік навчання.

Навчальна програма реалізується у гуртках еколого-натуралістичного напряму і спрямована на вихованців віком від 13 до 15 років

Програму схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України від 12 червня 2015 року)

Графік роботи:

Середа 16.30 - 18.30

Четвер 15.30 - 18.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції