Інше

Програма “Основи медичних знань у корабельно-шлюпкових походах” (Клуб юних моряків м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 13 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Програма "Основи медичних знань у корабельно-шлюпкових походах" обумовлена необхідністю формування у вихованців знань у галузі медицини, умінь і навичок їх використання під час плавальної практики та перебування в таборі праці та відпочинку "Юнга" (корабельно-шлюпковому поході).

Держава несе відповідальність перед людиною за свою діяльність і зобов'язана ефективно вирішувати завдання виховання здорового покоління. Освіта і здоров'я - взаємодоповнюючі компоненти успішного повсягденного буття дітей та підлітків. Тому необхідність розгалуження у системі позашкільної освіти гуртків оздоровчого напрямку є актуальною і належить до пріоритетних напрямків сучасної освітньої системи України.

Програмний матеріал, що реалізується систематично і послідовно з поступовим ускладненням, за висхідною лінією, відповідає основному рівню навчання та розподілений на 3 роки.

Навчальна програма затверджена начальником управління у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Заводчіковою Н.Г. і погоджена міським науково-методичним центром виконавчого комітету Кременчуцької міської ради директором Никифоренко О.М. Протокол від 16.02.2018 №3.

Понеділок 16.15-18.45

Вівторок 16.15-18.45

Середа 16.15-18.45

 

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції