Спорт

Програма “Настільний теніс” (Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 7 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Настільний теніс-це захоплююче, азартно, доступно і, звичайно, корисно! Яка ж користь для здоров'я від настільного тенісу? Давайте розбиратися. В настільний теніс може грати будь-яка людина, практично без обмежень за віком, станом здоров'я та фізичної готовності. Це прекрасне тренування не тільки для м'язів тіла, але і відмінне тренування для очей. Постійна концентрація на м'ячі - то віддаляється, то наближається, то сповільнюється, то прискорюється, допомагає зняти напругу і втому, а також зберегти відмінний зір. Офтальмологи рекомендують заняття настільним тенісом для профілактики, як короткозорості, так і далекозорості. Регулярні заняття настільним тенісом сприяють зміцненню м'язів ніг, рук, спини і преса. Крім того, при заняттях настільним тенісом задіяні різні суглоби руки, ніг і тулуба. При хорошому рівні гри м'яч летить досить швидко, тому, щоб не програти очко, необхідно максимально швидко реагувати, вправно діяти і вкладати силу в удар. Це технічно складна гра, де для правильного виконання удару необхідно чітко координувати роботу рук, ніг, тулуба. Але і це ще не все! Крім користі для соматичного здоров'я, настільний теніс вносить неоціненний внесок і в здоров'я психічне. В процесі гри необхідно тримати в голові відразу багато всього: і рахунок, і тактику гри, і поточний розіграш очка. При цьому гранично концентруючись на м'ячі і діях суперника. Тому бути максимально уважним і залученим «тут і зараз» - це просто необхідна складова гри в настільний теніс. У житті це допоможе навчитися приймати правильні рішення, практично не роздумуючи. Виходить, займатися настільним тенісом – це не тільки приємно, але ще й корисно для здоров'я! У нашому відділені займаються діти віком від 7 років.

Навчально-тренувальні заняття проводять тренери-викладачі: Казарян Сергій Акопович – майстер спорту з настільного тенісу (тренер-викладач І категорії), Шульга Марина Олександрівна (тренер-викладач І категорії), Лахно Юрій Владиславович, Попель Євген Єгорович, Сорока Володимир Олександрович.

Навчально-тренувальні заняття проводяться на базі ВПУ № 7, Кременчуцькому ліцеї № 17 «Вибір» ім. М.Г.Неленя та у КДЮСШ № 1.

За додатковою інформацією звертатись до старшого тренера-викладача відділення настільного тенісу КДЮСШ № 1 – Казаряна Сергія Акоповича (0679148389)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції