Технології

Програма «Макраме» (Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технології
  • Вік учасників: 7 - 16 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Макраме є надзвичайно цікавим, стародавнім і одночасно сучасним видом декоративно-ужиткового мистецтва. Цей вид рукоділля був дуже поширений в Україні. Про це свідчать старовинні тканини та вишивані рушники, скатертини, оздоблені макраме та мереживом. Метою програми «Макраме» є створення умов для розвитку творчої індивідуальності дітей засобами мистецтва макраме.

На заняттях діти складають орнаментні композиції, плетуть оригінальні декоративні вироби. Значна увага приділяється розвитку їх фантазії, художнього смаку, творчої уяви, вихованню доброти, поваги, взаємодопомоги, працьовитості.

Основні завдання:

1. Ознайомлення з мистецтвом макраме, українськими традиціями, звичаями, символами інших народів.

2. Оволодіння технікою макраме, вмінням плести основні вузли і візерунки, виготовляти різноманітні вироби у техніці макраме.

3. Виховання патріотизму, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, доброти, поваги до ручної праці, взаємодопомоги.

Програма реалізується у творчому об’єднанні «Чарівний вузлик» та передбачає навчання дітей у групах основного рівня навчання протягом трьох років.

Програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (Наказ від 02.04.2016р.№1/11-4294)

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0980137134

Графік роботи

Понеділок 13.00 - 18.00

Пятниця 13.00 - 17.00

Коментарі