Спорт

Програма “Легка атлетика” (Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 9 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Дітям у будь-якому віці необхідно витрачати енергію, яку вони виробляють у величезній кількості. Їм постійно хочеться бігати, стрибати, лазити по сходах, веселитися та грати в компанії своїх однолітків. Турботливі батьки завжди прагнуть дати малюку все найкраще і необхідне для його щасливого дитинства і повноцінного гармонійного розвитку, в тому числі і фізичного. Кращим засобом для цього є спорт. Спорт організовує, соціалізує дітей, змушує їх бути серйозними, самостійними та упевненими в собі. Заняття легкою атлетикою дозволяють поліпшити фізичну підготовку, тому часто їх використовують для зміцнення м\'язів, зв\'язок, систем організму. Це цілком зрозуміло: наприклад, біг дозволяє зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, а біг на довгі дистанції тренує ще й витривалість. Можливо, тому легку атлетику називають «королевою спорту»: адже елементи, взяті з неї, є в основі багатьох спортивних дисциплін. Масовим видом спорту легку атлетику роблять різноманітність вправ, навантажень та тренажерів. Легка атлетика - надзвичайно корисна для здоров’я. Вправи у легкій атлетиці поділяються на п’ять видів: ходьба, біг, стрибки, метання і багатоборство.

Ідучи або ж бігаючи ми активізуємо майже всі м’язи тіла. Як результат - покращується обмін речовин, робота серцево-судинної, дихальної та інших систем організму.

Метання сприяє гармонійному розвитку усієї мускулатури. Займаючись легкою атлетикою, ми виховуємо в собі витривалість, швидкість, силу, спритність та вміння долати перешкоди.

Навчально-тренувальні заняття з легкої атлетики проводять: ЗТУ, тренер-викладач І категорії - Козлова Вікторія Михайлівна, тренер-викладач ІІ категорії - Подтикан Наталія Андріївна, тренер-викладач ІІ категорії - Коваленко Ганна Іванівна, тренер-викладач - Підгорна Юлія Олегівна, тренер-викладач - Шайдова Катерина Сергіївна, тренер-викладач - Сердюк Вікторія Іванівна, тренер-викладач - Кругляк Світлана Михайлівна.

За додатковою інформацією звертатись до старшого тренера-викладача відділення легкої атлетики КДЮСШ № 1 - Козлової Вікторії Михайлівни (0967766901)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції