Спорт

Програма “Картинг” (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Освітній процес гуртка «Картинг» спрямований на формування у дітей та підлітків техніко-технологічних знань, розширення їх політехнічного світогляду, конструкторської, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей, розвитку вмінь, навичок технічного моделювання та конструювання.

Участь дітей у конструюванні, побудові карта, підготовка його до змагань – викликає інтерес і приносить вихованцям цінний особистісний досвід, радість творчої реалізації, інтерес до праці і надає можливість користування результатами своєї праці (випробовують, обкатують свою машину, беруть участь у змаганнях). Метою навчальної програми є формування ключових компетентностей особистості (пізнавальної, практичної, творчої, соціальної) засобами технічної творчості.

Навчальна програма передбачає 2 роки навчання: початковий та основний рівні.

Матеріал програми занять гуртка «Картинг» початкового рівня 1-го року навчання спрямований на ознайомлення вихованців із історією автомобілебудування та картингу, загальною будовою автомобіля (на прикладі карта). Гуртківці вивчають конструкції картів різних за класами, правила чесної гри, правила проведення змагань, прапори та знаки, які подаються, освоюють водіння картингом та простими технологічними операціями з його технічного обслуговування (заміна та ремонт коліс, установка окремих вузлів та агрегатів тощо), приймають участь у проведенні змагань.

У процесі гурткових занять з «Картингу» основного рівня гуртківці здобувають знання з основ конструювання, теорії руху автомобіля, поглиблюють знання й навички, необхідні для побудови або вдосконалення конструкцій картів, а також покращують майстерність водіння картів. Вихованці здобувають власний досвід управління картом в екстремальних ситуаціях. Перед початком практичного етапу конструювання картів обов'язковим є ознайомлення учнів з основами єдиної технології конструювання машин і механізмів, способами діагностики можливих несправностей та їхнього усунення.

Навчальна програма затверджена наказом Департаменту освіти і науки Полтавської облдерж-адміністрації від 11.07.2018 № 303

Заняття розпочинаються з 15 вересня 2019 року

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції