Інше

Програма “Зростаю. Розвиваюсь. Змінююсь”. Студія лідера «Step by Step» (Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Зоряний” м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 14 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Особливо важливим періодом у процесі соціалізації є підлітковий вік. Це початок формування вже відносно самостійних поглядів, оцінок, стійкої системи понять, суджень, про навколишній світ та про себе і своє місце у світі. У цей період формується серцевина моральності кожного громадянина держави.

Здатність і готовність виступити в ролі активного та свідомого члена суспільства може бути розвинута в особистості, якщо вона буде відповідальна за вирішення проблемної ситуації, особливо на рівні прийняття рішень. У підлітковому віці це, насамперед, вирішення певних проблем громади, участь у громадському житті, учнівському самоврядуванні, яке вирішує такі завдання: стимулювання інтересу учнів до навчання, трудової і громадської діяльності; створення конкретних умов і ситуацій для виявлення і розвитку здібностей учнів, для виховання суспільно значущих розумових, вольових та моральних якостей особистості; створення умов і механізмів для самовиховання і самознаходження особистості, яка формується, побудови її життєвих планів і перспектив.

Таким чином, виховання життєздатного покоління, становлення молоді як творчої сили суспільства неможливе без її практичної самодіяльності, самостійності, самоврядування, без розвитку лідерства.

Програма погоджена начальником управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 29.12.2018 р. №164-о/д.

Графік роботи

1 група: вт. - 16.30 - 18.30; чт. - 16.30 - 19.00

2 група: чт. - 16.30 - 18.30; сб. - 11.15 - 13.15

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції