Спорт

Програма “Загальна фізична підготовка, дзюдо” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 5 - 14 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Фізичне виховання – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді. Навчальна програма містить теми, спрямовані на вдосконалення навичок в окремих видах спорту, значна кількість годин відводиться на вивчення дзюдо.

Дзюдо – це вид спорту, який сприяє найкращому поєднанню розумових та фізичних навантажень, розвиває творчі здібності, життєво необхідні навички, виховує такі риси характеру, як цілеспрямованість, ініціативність, самостійність, витривалість, наполегливість, уміння орієнтуватися за будь-яких обставин, зміцнює здоров’я. Це важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді та гармонійного розвитку особистості. Мистецтво дзюдо є багатющим джерелом збагачення особистості. Завдяки систематичним заняттям дзюдо та вихованню діти набувають не тільки професійних навичок, а збагачуються розвитком цілого комплексу рис: почуттям колективізму, працьовитості, витримки, чуйності, милосердя, що дуже важливо на життєвому шляху. Основне завдання занять з дзюдо – задовольнити зацікавленість дітей у мистецтві дзюдо, дати вихованцям початкову фізичну підготовку, сприяти розвитку сили, швидкості, витривалості і спритності, які дадуть змогу дитині визначитися в подальшому вивченні дзюдо.

При цьому навчальний матеріал адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості, передбачає загальноосвітню, а не спортивну спрямованість і містить найпростіші елементи техніки та дій, теоретичні відомості, а також вправи для розвитку фізичних якостей. Заняття мають рекреаційно-оздоровчий характер з помірними навантаженнями.

Програма загальної фізичної підготовки, дзюдо складена на основі навчальної програми з фізичної культури для п’ятих – дев’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18.09.2017 № 155-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Старт» (вул. Шкільна, буд. 13/10).

Графік роботи:

Група початкового рівня навчання

Пн., Вт., Чт. 16.00-18.00;

Групи основного рівня навчання

1. Вт., Чт. 18.00-20.00; Пт. 16.00-18.00;

2. Пн., Ср., Пт. 18.00-20.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції