Інше

Програма гуртка “Ментальна арифметика”

(0)
  • Рід діяльності: Інші програми для дітей і молоді
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 5 - 10 роки
  • Ціна: 800.00 UAH за місяць
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

За творчість і логіку у людини відповідають різні півкулі мозку. Упродовж багатьох десятиліть, а то й століть люди сперечаються - а що є важливішим? Яка півкуля найважливіша і приносить більше ефективності? Ідеальний варіант - гармонійний розвиток, який дозволяє навчитися швидко рахувати, читати, мислити творчо, а також у короткі терміни приймати правильні рішення. Прекрасний результат для розвитку мозку і його гармонійної роботи дає ментальна арифметика. Вона дозволяє за допомогою спеціальної техніки усного рахунку та абакусу (китайських рахівниць, які можна сміливо назвати першим калькулятором на планеті), виробити навички, які є основою для подальшого успішного навчання як у  школі, так і в університеті. Тому батьки повинні знати, що дає ментальна арифметика дітям.

 Ментальна арифметика - це унікальна методика, яка розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок швидкого усного рахунку на візуалізованій рахівниці.

Ментальна арифметика – це комплекс занять, під час яких діти:

  • навчаються працювати з образом такого інструменту, як рахівниці;
  • уявляють завдання, що вимагають обчислень, у вигляді картинок.

Наслідком цього є активізація роботи правої півкулі мозку. Обчислення ж відбуваються в лівій півкулі. І завдяки тому, що мозок працює гармонійно, інтелектуальні здібності дитини розвиваються.

Засвоївши ментальну арифметику, дитина 5 років може обчислювати складні арифметичні приклади без калькулятора і одночасно читати вірш.

Ментальна арифметика розвиває образне мислення і дрібну моторику рук. Робота на древніх рахівницях сприяє розвитку спритності й чіпкості пальців. У дитини збільшиться інтерес до навчання. Адже, займаючись ментальною арифметикою, діти покращують успішність з усіх шкільних предметів. А також у них розвиваються зосередженість, посидючість і висока концентрація уваги.

Метою програми  є сформувати у дітей компетенції ініціативності та креативності, компетенції комунікації, соціальні компетенції, а також особистісних компетентностей, таких як: формування адекватної самооцінки, вміння ставити перед собою цілі і досягати їх, вміння жити в гармонії з собою, контролювати власні емоції.

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції