Технічний напрям

Програма гуртка “Авіамоделювання” (Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти “ЛІДЕР”)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технічний напрям
  • Вік учасників: 10 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Дитяча технічна творчість є найбільш дієвою серед масових форм залучення учнівської молоді до творчості. Вона спрямована не тільки на ознайомлення вихованців із різноманітним світом техніки, розвитком їхніх здібностей, а й на трудове виховання та політехнічну освіту.

Авіамоделізм – це поширений вид технічної творчості, одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, який допомагає дитині долучитися до світу авіації.

Навчальна програма реалізується у гуртку науково-технічного напряму спортивно-технічного профілю позашкільної освіти та спрямована на вихованців віком 12-18 років.

Програма гуртка авіамоделюваня має політехнічну спрямованість. В основі програми – принципи особистісно-орієнтованого навчання, що дає можливість враховувати потреби кожного гуртківця, його здібності, вміння та навички та допомагає в повній мірі виявити й розвинути творчий потенціал учнів.

Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму спортивно-технічного профілю гуртка «Авіамоделювання» затверджено наказом Департаменту освіти та науки Полтавської облдержадміністрації від 11.07.2018 №303

Заняття в гуртку розпочинаються з 16.09.2019 року

Розклад роботи гуртка:

Понеділок 17.00-19.45

Середа 17.00-19.45

П'ятниця 16.00-18.45

Коментарі