Мистецтво

Програма гаптування шовковими стрічками “Веселка”(Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 9 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Зі стрічками в нашому житті пов’язано багато моментів: це може бути довгоочікуваний подарунок в коробці, перев’язаний бантами зі стрічок, святковий кортеж, прикрашений стрічкам; стрічками прикрашають одяг і аксесуари (сумки, ремені, пояси, парасольки, рукавички, хустинки, взуття), різноманітні предмети декору (тюль, подушки, покривала, рамки для світлин, абажури, скатертини, прихватки). Вишуканий вигляд мають листівки-запрошення, весільні альбоми, оформлені гаптуванням стрічками. Речі і предмети, прикрашені гаптуванням, виглядають надзвичайно красиво, романтично і дещо антикварно. Якщо Вас це зацікавило – запрошуємо до нас! Саме у нас, опановуючи програму гаптування шовковими стрічками «Веселка», Ви зможете все це освоїти.

Програма сприяє оволодінню навичками оздоблення різноманітних виробів, формуванню вмінь і навичок роботи з різними матеріалами й інструментами, прийомів виконання технологічних операцій.

В основу навчальної програми гаптування шовковими стрічками «Веселка» покладена навчальна програма «Гаптування шовковими стрічками» автор Гарбар Н.В., рекомендована Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 11.11.2015 року №1/11-16380). Програма затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18 вересня 2018 року №138 о/д

Навчальна програма передбачає 3 роки навчання на початковому та основному рівнях навчання два та три рази на тиждень.

Програма реалізується за початковим рівнем у дитячо-юнацькому клубі «Пошук» за адресою наб. Л. Дніпрова, 80

середа з 17.00 до 19.00, п’ятниця з 16.00 до 18.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції