Музика

Програма вокального співу “Мелодія” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Музика
  • Вік учасників: 6 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Вокальне мистецтво є одним із засобів музично-творчого розвитку дітей, яке навчає вокально-хоровим прийомам виконання, формує почуття колективізму і дружби, сприяє гармонійному розвитку особистості. Під час занять за програмою діти знайомляться з азами музичної грамоти, освоюють вокал ансамблевий та сольний, вивчають пісні народні та авторські. Заняття за програмою націлені на те, щоб у вихованців вдало почали розвиватися голос, слух, творче мислення, артистизм.

Надзвичайно корисним для розвитку творчих і виконавських здібностей дітей є участь у оглядах, концертах, знайомство з іншими виконавцями пісень.

Під час реалізації програми практикується індивідуальне виконання пісень, інсценізацію пісень та виконання ритмічних рухів під музику. Кінцевим результатом роботи над програмою є концерні виступи. Це можливість виявити індивідуальність дитини-співака, вміння використати усі ті навички, які вона набула протягом певного часу.

Дана навчальна програма укладена на основі програми «Вокальний гурток», рекомендованої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 14.09.2016 № 106-о/д.

Програма передбачає навчання у групі основного рівня.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Пошук» (наб. Лейтенанта Дніпрова, буд. 80).

Графік роботи:

Вт. 15.00-16.00; Чт. 15.00-17.00; Сб. 10.00-12.00.

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції