Музика

Програма “Вокальний спів” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Музика
  • Вік учасників: 6 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Розвиток дитячої творчості є одним з найбільш актуальних питань у наш час. Саме вокальне мистецтво, яке розвиває смаки дитини, робить життя яскравим та емоційним має унікальні можливості впливу на дитину. Програма  "Вокальний спів" надає дітям знання про основи ансамблевого та сольного співу, вчить орієнтуватися в музичних стилях, розвиває художній та єстетичний смаки. Метою навчальної програми є формування компетентностей особистості у процесі опанування вокального мистецтва.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей: пізнавальна – забезпечення ознайомлення з кращими зразками світової музичної культури; оволодіння музично-теоретичними знаннями;

практична – формування навичок вокального співу;

творча – забезпечення підвищення майстерності використання основних якостей співочого голосу; формування музично-естетичного смаку та розширення загального світогляду, виховання гармонійно розвиненої особистості; пошуку нових підходів до колективної імпровізації;

соціальна – виховання громадянської свідомості, національної гідності через виконання кращих творів вітчизняної музики; формування навиків професійної взаємодії в колективі, прагнення до створення комфортного, доброзичливого клімату.

В програму входять різні види музичної діяльності: спів, слухання музики, гра на різноманітних дитячих інструментах, музикотерапія, елементи хореографії, малювання під музику тощо. Все це сприяє самовираженню дітей, формуванню їх творчих навичок, розвиває вокальні здібності, духовно збагачує та надає вихованцям велику радість і задоволення.

Програма розрахована на дітей віком від 6 до 15 років і затверджена Управлінням у справах сім''ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Учасники програми беруть участь у різноманітних концертних, конкурсних, розважальних та тематичних програмах, які проводяться в Будинку дитячої та юнацької творчості та на різних концертних майданчиках.

Розклад занять:

Понеділок 10.45-12.20, 13.45-17.00

Середа 10.45-12.20, 13.45-17.00

П'ятниця 10.45-12.20, 13.45-17.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції