Технології

Програма “Вироби з природного матеріалу” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технології
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Програма реалізується у творчому об'єднанні (гуртку) «Художня майстерність», яке запрошує експериментувати з різними природними матеріалами і технікою мистецтва - аплікація. Створюючи картини, сувеніри, іграшки, ми будемо використовувати тільки натуральний матеріал, який дає нам природа. Завдяки програмі діти придбають теоретичні знання з основ кольорознавства і практичні навички при роботі з фарбами, дізнаються різні творчі прийоми аплікації, познайомляться з особливостями різноманітних природних матеріалів.

Програма «Вироби з природного матеріалу» розрахована на дітей 6-18 років (можливе навчання і 5-ти річних).

Мета програми розвивати специфічні для художньо-творчого процесу, універсальні якості особистості : уяву, оригінальне асоціативно-образне мислення, особисте сприйняття навколишнього світу, спостережливість, зорову пам’ять,творчий потенціал та інше. Створювати умови для формування позитивної «я-концепції» дитини.

Завдання програми:

- навчити дітей робити витвори мистецтва своїми руками;

- сприяти розвитку навичок спілкування, самостійної роботи (досліджувати, критично мислити, знаходити «виходи» і приймати рішення),

- знайомити з народним мистецтвом і культурною спадщиною нашої країни.

Матеріали занять викладаються відповідно до вмінь і навичок дітей. Вони працюють індивідуально, в комфортному для них темпі і вчаться колективній діяльності в групах, адаптуючись під темп інших. На заняттях створюється атмосфера для самовираження дитини. Програмою передбачено взаємодія дітей з природою.

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Розклад занять:

Пн., Пт. - 14.00 - 15.25

Ср., Чт. - 16.40 - 19.05

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції