Спорт

Програма “Веслування на човнах класу “Дракон” (Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 10 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Одним з наймолодших видів спорту в Україну є веслування на човнах класу «Дракон» (драгонбот), який в країні розвивається вже близько 8 років. Драгонбот – це не Олімпійський вид спорту, але дуже розвинений в країнах Азії, а останнім часом – і інших країн Світу, він масовий, демократичний, не вимагає початкових умінь і базової спортивної підготовки.

Веслування на човнах класу «Дракон» – це “сонце, повітря та вода”, спорт на відкритій воді. Заняття проводяться на свіжому річному повітрі, в яскравій місцевості в оточенні мальовничих заплавів Дніпра. Тут займаються учні починаючи з 10-річного віку, тренери розвивають в дітях такі важливі якості, як сила, швидкість, витривалість, спритність та координація рухів.

Веслування на човнах класу «Дракон» - це човни у вигляді китайських драконів. В човні веслує 20 веслярів, барабанщик і рульовий. Барабани для цих човнів були спеціально привезені із Африки.

В Кременчуці цей вид спорту стартував з 2008 року. Наші вихованці ведуть здоровий спосіб життя, після закінчення спортивної школи продовжують займатися прекрасним видом спорту і входять до складу збірної команди спортивного клубу «Дракон». Вони брали участь у чемпіонаті Світу у Венеції та у чемпіонаті Європи, який проходив в Німеччині.

Влітку на Дніпрі під час тренувань і змагань можна спостерігати яскраве і захоплююче видовище. Уявіть, змагаються драганботи, байдарки і каное на водяній гладі живописного Дніпра. Все це приносить не тільки здоров’я, впевненість в особистих силах, а й незабутні позитивні емоції. В зимовий період тренування тривають та проводяться в спортивному залі де встановлені сучасні тренажери.

Тренування проводить чемпіон Світу та Європи, багаторазовий призер чемпіонатів Світу та Європи з веслування на каное та човнах «Дракон», МСУ - Зеркаль Петро Антонович.

Навчально тренувальні заняття проходять на веслувальній базі КДЮСШ № 1 за адресою: вул. Чумацький шлях, 20

За додатковою інформацією звертатись до тренера-викладача Зеркаля Петра Антоновича (0971915113)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції