Спорт

Програма “Велосипедний спорт” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)

(0)
  • Рід діяльності: Інші програми для дітей і молоді
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 7 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Велосипедний спорт - один з найпопулярніших олімпійських видів спорту. Перший чемпіонат світу з велосипедного спорту був проведений у 1893 р. На перших Олімпійських іграх у 1896 р. велоспорт входив до програми змагань. На початку 80-х років ХХ століття у США почали розвиватися такі види велоспорту, як МТБ (маунтенбайк, гірський велосипед) та ВМХ (байк-мотокрос). З 1990 р. проводяться чемпіонати світу з МТБ, а з 1996 р. МТБ включений до програми Олімпійських ігор. Перший чемпіонат світу з ВМХ проведений в 1982 р., олімпійським видом велоспорту ВМХ став з 2003 р. і входив до програми Олімпійських ігор 2008 р. в Пекіні.

У кінці ХХ і на початку ХХІ століття підвищилися вимоги щодо рівня спортивної майстерності велосипедистів, спортивного інвентарю, профілю та довжини велосипедних трас (шосе, МТБ), розмірів і складності треків (ВМХ). Відбулися зміни в жіночих та чоловічих олімпійських програмах змагань на треку, де стала розігруватися рівна кількість комплектів олімпійських нагород. Для участі у чемпіонатах світу та Олімпійських іграх у шосейних гонках стали допускатися велосипедисти-професіонали як вищого легіону, так і континентальних професійних команд.

У зв’язку з цим виникла потреба у розробці навчальної програми, що базується на загальній теорії системи підготовки спортсменів в олімпійському спорті, аналізі світової практики спорту вищих досягнень, даних з навчальних програм різних видів велоспорту, а також результатах сучасних наукових досліджень.

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції