Інше

Програма “Бісероплетіння” (Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти “ЛІДЕР”)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

У сучасних умовах бісероплетіння є надзвичайно популярним видом декоративно-ужиткового мистецтва, який активно відроджується і розвивається. Заняття бісероплетінням є не тільки бажаним, але корисним і важливим у всебічному розвитку дітей.

Основним матеріалом для гурткової роботи є бісер та його різновиди. Залежно від рівня підготовки та року навчання ще можуть використовуватися лелітки, кабошони з натурального та штучного каміння тощо. Вивчаючи ази бісероплетіння, опановуючи різні техніки та прийоми роботи, вихованці вчаться визначати якість бісеру, правильно підбирати його розміри відповідно до техніки виготовлення та призначення майбутнього виробу.

У гуртку вихованці оволодівають різноманітними техніками бісероплетіння: нанизуванням, плетінням, наклеюванням, декоруванням, обвиванням, викладкою, вишивкою та ткацтвом, вивчають основні закони композиції та кольорознавства, історію бісероплетіння й новітні тенденції у виготовленні сучасних прикрас.

Програма початкового рівня розрахована на однорічне навчання, під час якого діти мають засвоїти ази мистецтва бісероплетіння. Навчання розпочинається з найпростіших технік бісероплетіння: паралельного плетіння, а також плетіння петельками та дугами; низання бісером з найпростіших силянок: хрестиком, ліхтариком, решітками. Техніки виконання поступово ускладнюються. Початковий рівень передбачає навчання гуртківців користуванню схемами для бісероплетіння; вони опановують самостійну розробку схем і використання їх на практиці.

Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму  "Бісероплетіння" рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016р №1/11-4658)

Графік роботи гуртка:

середа: 14.00-15.45

неділя: 9.00-10.45

Коментарі