• Вік учасників: 7 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Баскетбо́л (basketball — від basket — «кошик» і ball — «м'яч»), — спортивна командна гра з м’ячем , який закидують  руками в кільце із сіткою (кошик), закріпленою на щиті. Баскетбол є олімпійським видом спорту.

Грають дві команди по 5 осіб на майданчику 28×15 м. Переможцем визнається команда, якій вдалось більше число разів закинути м'яч у «кошик» супротивників. Тривалість гри — чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом.

Найважливішими якостями для гравців у баскетболі є  витривалість,стрибучість,реакція, координація, фізична сила.

У нашому відділенні працюють тренери:Кобзистий Віктор Володимирович,Федоров Євген Миколайович(І категорія),Піч Ігор Петрович(І категорія),Ястребова Тетяна Василівна(І категорія),Славінська Тетяна Миколаївна,Сай Олександр Анатолійович.