Технології

Програма «Аплікація та декоративні вироби з паперу» (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технології
  • Вік учасників: 6 - 12 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

З усього розмаїття видів творчості декоративно-прикладне є найпопулярнішим. Воно безпосередньо пов’язане з повсякденним оточенням людини. Програма курсу «Аплікація та декоративні вироби з паперу» повністю присвячена роботі з різними видами паперу та картону.

Завдяки різним діям з папером діти навчаються естетично переосмислювати образи знайомих предметів, а це розвиває уяву, фантазію, уважне ставлення до навколишнього світу. Також, це прекрасний спосіб психологічного розвантаження, особливо коли дитина втомлена. В такому випадку треба взяти папір, а він завжди під рукою, і почати творити прекрасне.

Пройти курс програми «Аплікація та декоративні вироби з паперу» у творчому об’єднанні «Квіткова майстерня».

Програма розрахована на 2 роки навчання.

Мета програми - створення умов для творчої реалізації дитини через виготовлення аплікацій та декоративних виробів з паперу в різних техніках.

Завдання програми - розвиток у дітей образотворчих, художньо-конструкторських здібностей, нестандартного мислення, творчої індивідуальності.

На заняттях дитина порине у дивовижний світ творчості, а за допомогою таких технік як аплікація та конструювання з паперу, квілінг, торцювання, орігамі, пейп-арт та інших зможе якнайкраще повірити в себе в свої здібності.

Програма затверджена Управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ №38-а-о/д від 30.04.2015.

Графік роботи:

Вівторок 14.00-16.00

Четвер 14.00-16.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції