Технології

Паперова пластика (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технології
  • Вік учасників: 7 - 13 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Ця програма розробляє наступні компетентності

Папір – один з найдоступніших і найпопулярніших сучасних матеріалів, чудові декоративні якості якого давно оцінили майстри різних країн. Як матеріал для різних виробів, папір не можна зрівняти ні з чим, враховуючи його доступність, легкість в обробці та здатність зберігати надану форму. Найбільше відкриттів якостей паперу людина робить у дитинстві, коли вивчає різні види творчості, до яких належить і декоративно-ужиткове мистецтво.

Мета програми – допомогти учням розвинути свої здібності, творче мислення, фантазію за допомогою конструювання об’ємних та напівоб’ємних форм із паперу шляхом його механічної обробки, а саме: складання, скручування, згинання, вирізування, прорізування, гофрування, зминання, склеювання, сплітання, тощо.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

− пізнавальної: засвоєння знань з основних способів моделювання та конструювання з паперу; - практичної: формування вмінь і навичок роботи з папером; виготовлення моделей і художніх виробів у різних техніках, застосування основних прийомів роботи;

- творчої: розвивати художні та творчі навички, заохочувати учнів до самореалізації та духовного самовдосконалення, пропагувати любов до краси та естетики;

− соціальної: виховання моральних і духовних якостей, самостійності, наполегливості, працелюбності, доброзичливості, толерантності, відповідальності, тощо.

Програма розрахована на хлопчиків і дівчаток віком від 6 до 12 років і реалізується у творчому об'єднанні (гуртку) "Шкіряна та паперова пластика".

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Графік роботи гуртка:

Понеділок, середа - 14:00 - 15:30

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції