Інше

“Комплексний розвиток мовлення та пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 4 - 6 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Дошкільний вік – важливий етап дитинства. Саме в цей період діти полюбляють задавати питання дорослим, швидко вчаться і досягають неабияких успіхів у цьому. А щоб процес навчання був не тільки корисним, а й цікавим, була розроблена програма «Комплексний розвиток мовлення та пізнавальних здібностей дітей дошкільного віку». Мета програми – сприяти творчому розвитку дітей дошкільного віку в процесі навчально-ігрової та практичної діяльності.

Завдання програми: розвивати творчі задатки і здібності дитини; формувати навички читання, письма, володіння математичними уявленнями та поняттями, англійською мовою на початковому етапі; виховувати почуття національної свідомості.

Програма передбачає навчання дітей віком від 4 до 6 років у групах початкового рівня. Заняття допоможуть вихованцям повірити у свої сили, відчути впевненість у своїх знаннях, реалізувати свої можливості і легко адаптуватися до шкільних вимог. Готуючись до школи, діти вчитимуться спілкуватися з педагогом та однолітками, використовувати «багаж» знань на практиці. Такий підхід дасть можливість дитині та її батькам відчути успіх на шляху гармонійного розвитку та адаптації майбутнього першокласника.

Програма реалізується у творчому об’єднанні (гуртку) «Карусель» БДЮТ.

Розклад роботи гуртка:

Пон., Чт. - 16.30 - 19.30

Вівт., Сер.- 15.30 - 19.30

Коментарі