Танець

“Естрадно-хореографічне мистецтво” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості”

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Танець
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Вокально-хореографічне мистецтво належить до найбільш масових, доступних і популярних. Особливу зацікавленість молодіжної глядацької аудиторії викликають виступи так званих шоу-гуртів, які демонструють синтез вокального та хореографічного мистецтва. Вони бувають різножанровими, але майже усі захоплюють своїх слухачів і глядачів ефектом інтерактивності. Програма "Естрадно-хореографічне мистецтво" є комплексною і передбачає проведення занять з хореографії в студіях, гуртках та творчих об’єднаннях вокального напрямку. В процесі вокально-хореографічної підготовки вихованці вивчають пластику, хореографію, вокал, сценічну майстерність під час концертної діяльності.

Метою програми є формування компетентностей особистості в процесі вокально-хореографічного естрадного мистецтва.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

• Пізнавальної, що забезпечує ознайомлення з кращими зразками світової й вітчизняної класичної та естрадної музичної культури; різними стилями естрадного танцю та професійного співу.

• Практичної, що сприяє оволодінню навичками індивідуального й ансамблевого співу (в унісон і багато голосного); співу з мікрофоном та під оркестрову фонограму; набору різноманітних сценічних рухів (жести, поводження з мікрофоном, ритмічна хода, танцювальні рухи та композиції).

• Творчої, що забезпечує формування пластичної та художньої виразності поз і рухів; створення еталонного уявлення про основні прийоми відтворення образу засобами музики, співу, танцю, сценічного руху та жесту.

• Соціальної, що сприяє вихованню громадянської свідомості, національної гідності через виконання кращих творів вітчизняної музики; формуванню навиків професійної взаємодії в колективі, прагненню до створення комфортного, доброзичливого клімату.

Програма розрахована на вихованців від 6 до 18 років і реалізується у творчому об'єднанні (гуртку) "Студія "Барви"

Програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016р. № 1/11-4657), Київ 2016.

Графік роботи:

Вівторок 17:25 – 18:20

Середа 15:00 – 15:45

Четвер 15:45 – 16:30

П’ятниця 15:00 – 15:45

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції