Мистецтво

Програма декоративно-ужиткового мистецтва “Природа і фантазія” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 10 - 12 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Навчальна програма пов’язана з вивченням українського народного мистецтва, відомих промислів та ремесел – ліплення з солоного тіста, Петриківський розпис, писанкарство, декоративна мозаїка. Освоюючи програму, діти залучаються до творчості, розвиваються їхні інтереси, підвищується пізнавальна активність, розвивається допитливість, творчі здібності, навички. Під час навчання вихованці поступово опановують різні техніки, прийоми виготовлення різноманітних виробів з природного матеріалу: з сухого листя, шишок, жолудів, каштанів, освоюють техніку ліплення з солоного тіста, пластиліну тощо. Робота з природним матеріалом дає великі можливості для зближення дітей з рідною природою, виховання дбайливого ставлення до неї і формування перших трудових навиків.

Навчальна програма укладена на основі програми гуртка народної творчості, рекомендованої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18.09.2017 № 155-о/д

Програма реалізується у групі основного рівня.

Місце реалізації програми:

дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд.29)

Графік роботи:

Пн. 13.00 -15.00; Ср. 13.00 -15.00; Сб. 15.00 - 17.00.

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції