Інше

Гурток сучасної творчості «Арт-Декор» (Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти “ЛІДЕР”)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 5 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

“Творчість — це не розкіш для обраних, а загальна біологічна потреба, інколи не усвідомлена нами...” (Г.Іванов).

Творчі заняття сьогодні — це ефективний інструмент для розвитку мозку, пошуку нових рішень, безкрайнє джерело енергії та можливість зняти стрес.

Програма гуртка “Арт-Декор” орієнтована на виготовлення сучасних сувенірів, а також освоєння різноманітних технік декоративно-ужиткового мистецтва. Постійний пошук нових технік, нових поєднань матеріалів, творчих експериментів у поєднанні з цікавою, приємною, невимушеною атмосферою заняття розкриває внутрішній світ дитини, допомагає реалізувати її творчий потенціал, навчає креативно мислити, формує художній смак, фантазію та наповнює душу дивовижними відчуттями. Програма гуртка передбачає виготовлення сувенірів з вовни (іграшок, панно), фоамірану (квіти, іграшки, панно та ін), пластики (об’ємних фігурок, біжутерії, прикрас), тканини (іграшки, брелоки, броші та ін), ниток (іграшки, міні-панно, блокноти), декоративного паперу (листівки, шоколадниці, бонбоньєрки та ін) та ін. А також в програмі є ознайомлення з різними техніками декорування (Об'ємний декупаж (Вінтаж, Прованс, Шебі-шик), Мікс-Медіа, Штучна мозаїка, Скрапбукінг, Стрінг Арт, Айріс-Фолдінг та ін).

Тому роботи Hend made завжди будуть актуальні та цінні. Вміння виготовляти речі власними руками (подарунків) зможе значно заощадити сімейний бюджет, а також несподівано стати додатковим джерелом доходу або вирости до цілого бізнесу.

Навчальна програма гуртка сучасної творчості «Арт-Декор» створена на основі програми гуртка виготовлення іграшок-сувенірів, рекомендованої Міністерством освіти та науки України: «Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям.” 

Графік роботи гуртка:

П’ятниця 14.00-16.00 – початковий рівень

16.00-18.00 – початковий рівень

Субота: 10.00-12.00 – початковий рівень

12.00-14.00 – початковий рівень

14.00-15.00 – індивідуальна година

Коментарі