Виберіть з 177 програм

Оберіть програму:

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції

Оберіть рід діяльності

Інше:

 
ДОДАТКОВІ ФІЛЬТРИ

Оберіть рід діяльності

Інше:

Оберіть компетентності

Знайдено 177 програм

--
Вік: 10 - 13 роки

Український фольклор як складник народної культури є важливим
чинником формування національно свідомої особистості, розвитку її духовного
світу, морально-естетичного, культурного, виховного аспектів. Саме завдяки
народній творчості розуміємо ментальність, психологічні особливості народу,
простежуємо джерела культурних традицій, звичаїв, обрядів.
Вивчаючи фольклор, учні пізнають світ, набувають практичних навиків
пошуково-дослідницької роботи, розвиваються творчо, формують ціннісні
орієнтири.

Еще...
--
Вік: 8 - 12 роки

Час освітніх, соціально-економічних та адміністративно-територіальних
трансформацій в нашій державі актуалізує потребу в забезпеченні наступності
між повною загальною середньою (Нова українська школа) та позашкільною
освітою у частині створення сприятливих умов для максимально повного
розвитку в учнівської молоді ключових, соціальних, громадянських,
професійних компетентностей, наскрізних умінь та лідерських якостей.
Навчальна програма «Школа успіху» може бути реалізована в гуртках,
секціях та інших творчих об’єднаннях соціально-реабілітаційного напряму
закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Вона спрямована на
вихованців віком 14-17 років і не потребує від них спеціальної підготовки та
знань.

Еще...
Спорт
Вік: 10 - 14 роки

Фізичне виховання – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
Навчальна програма «Загальна фізична підготовка» укладена на основі навчальної програми з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 класи, затвердженої наказом МОН від 23.10.2017 № 1407, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 30.10.2020 № 95-о/д.
Програма гуртка «Загальна фізична підготовка» складається з окремих самостійних розділів рухової діяльності, які різняться за характером та об’ємом.
Спрямована на дітей віком від 10 до 14 років.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Мрія» (вул. Героїв Крут, буд. 3).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...
Мистецтво
Вік: 6 - 12 роки

Макраме є надзвичайно цікавим, стародавнім і одночасно сучасним видом декоративно-ужиткового мистецтва. Наразі за допомогою виробів в техніці макраме оздоблюються приміщення, декоруються зали тощо. Попит на техніки «hаnd&made» є дуже актуальним та затребуваним.
Питання розвитку художніх здібностей дітей, формування ключових та загальнопрофесійних компетентностей з метою підготовки дітей до майбутнього життя та професійної діяльності в умовах сьогодення набувають особливої уваги. Навчаючись за програмою, вихованці ознайомлюються з історією розвитку вузликового плетіння в різних країнах світу, в Україні, опановують мистецтво макраме від простого до складного, виготовляють орнаментальні композиції, плетуть оригінальні декоративні вироби. Значна увага на заняттях приділяється розвитку фантазії, художнього смаку, творчої уяви, вихованню доброти, поваги, взаємодопомоги, працелюбства.
Навчальна програма «Макраме» реалізується у гуртку «Студія дизайну» та розрахована на роботу з дітьми 6-12 років. Програма передбачає навчання дітей в групах початкового та основного рівнів протягом 3-х років.
Навчальна програма «Макраме» створена на основі програми «Декоративно-ужиткове мистецтво», схваленої для використання в закладах позашкільної освіти» (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 22.1/12-Г-1223); витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 23.12.2019 № 4 та програми «Макраме» зі збірника «Програми для позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів: художньо-естетичний напрям» / Артюх В.В., Білай І.А. та ін. — К., 2012 (лист МОН України від 02.04.2012 № 1/11-4294) та затверджена наказом у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 30 жовтня 2020 року № 95-о/д.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Прометей» (вул. Мічуріна, буд. 73);
Дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд. 29).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...
Мистецтво
Вік: 6 - 11 роки

Якщо бажаєте опанувати техніки: паперопластику, скульптуру, в’язання на спицях та гачком, тканинну аплікацію, навчитися виготовляти сувенірні предмети та речі з ниток та тканини, оздоблювати їх стрічками, бісером, пропонуємо навчання за програмою декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки».
Хенд мейд у наш час є одним із популярних видів рукоділля. Це – приємний та корисний вид праці, мистецтво краси, фантазії, естетичної насолоди; мистецтво мудрого декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини; широкі можливості для виявлення смаку, творчої фантазії.
Програма спрямована на виховання у дітей почуття прекрасного, національної самосвідомості, любові до рідного краю.
Укладена навчальна програма на основі навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво», схваленої для використання в закладах позашкільної освіти (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 2.1/12-Г-1223; витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 27.12.2019 № 4) та затверджена наказом Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 26.08.2021 № 108-о/д.
Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Пошук» (наб. Лейтенанта Дніпрова, буд. 80);
Дитячо-юнацький клуб «Старт» (вул. Шкільна, буд. 13/10);
Дитячо-юнацький клуб «Олімп» (вул. Республіканська, буд. 140).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...
Музика
Вік: 5 - 8 роки

Вокальне мистецтво є одним із засобів музично-творчого розвитку дітей, яке навчає вокально-хоровим прийомам виконання, формує почуття колективізму і дружби, сприяє гармонійному розвитку особистості.
Під час занять за програмою діти знайомляться з азами музичної грамоти, освоюють вокал ансамблевий та сольний, вивчають пісні народні та авторські. Заняття за програмою націлені на те, щоб у вихованців вдало почали розвиватися голос, слух, творче мислення, артистизм.
Під час реалізації програми практикується індивідуальне виконання пісень, інсценізацію пісень та виконання ритмічних рухів під музику. Кінцевим результатом роботи над програмою є концерні виступи. Це можливість виявити індивідуальність дитини-співака, вміння використати усі ті навички, які вона набула протягом певного часу.
Навчальна програма вокального співу «Мелодія» розроблена на основі навчальної програми з позашкільної освіти «Музична абетка», яка схвалена науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 2 від 29.06.2017) (лист ІМЗО від 18.07.2017 № 21.1/12-Г-406), та затверджена наказом Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 26.08.2021 № 108-о/д.
Програма передбачає навчання у групі початкового рівня.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Орхідея» (наб. Лейтенанта Дніпрова, буд. 80).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...