Виберіть з 211 програм

Оберіть програму:

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції

Оберіть рід діяльності

Інше:

 
ДОДАТКОВІ ФІЛЬТРИ

Оберіть рід діяльності

Інше:

Оберіть компетентності

Знайдено 211 програм

Інше
Вік: 6 - 10 роки

Для того, щоб діти та підлітки мали добре здоров’я, гармонійно розвивалися, мали більшу працездатність під час освітнього процесу, необхідно залучати їх до активної рухливої діяльності та фізичних навантажень. Заповнити прогалини в фізичному розвитку підростаючого покоління покликана програма «Оздоровча фізкультура».
Під час навчань за програмою, діти отримують знання про різні види спорту та загальну фізичну підготовку, вивчають комплекс загальнорозвиваючих вправ, відбувається підготовка організму до навантажень. Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя, організації заходів як загально розвиваючого характеру, так і спортивного спрямування.
Навчальна програма «Оздоровча фізкультура» укладена на основі навчальної програми з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Оздоровча гімнастика», автор Маринич В. Л., схваленої для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 2 від 26.06.2019 року, лист ІМЗО від 08.07.2019 № 22.1/12-Г-590) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01 вересня 2020 № 81 о/д.
Місце реалізації програми:
дитячо-юнацький клуб «Аврора» (просп. Лесі Українки, буд. 24);
дитячо-юнацький клуб «Джерельце» (вул. Героїв України, буд. 9);
дитячо-юнацький клуб «Фортуна» (просп. Лесі Українки, буд. 7)

Еще...
Мистецтво
Вік: 7 - 17 роки

Значне місце у формуванні особистості дитини займає мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти і оцінювати твори мистецтва, пам’ятки історії і архітектури, красу, багатство природи. Образотворче мистецтво – важливий засіб морального, естетичного виховання дітей, формування художньої культури, загальнолюдських, національних цінностей, гармонійного розвитку особистості.
Навчальна програма «Образотворче мистецтво», автор Вержбицька І. В. схвалена для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-322. Програма реалізується у гуртку образотворчого мистецтва «Чарівний олівець» .
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Прометей» (вул. Мічуріна, буд. 73);
Дитячо-юнацький клуб «Сузір’я» (вул. Олексія Древаля, буд. 27А);
Дитячо-юнацький клуб «Реал» (вул. Сумська, буд. 48);
Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. Вадима Пугачова, буд. 27);
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Еще...
Спорт
Вік: 13 - 17 роки

Для того, щоб діти та підлітки мали добре здоров’я, гармонійно розвивалися, мали більшу працездатність під час освітнього процесу, необхідно залучати їх до активної рухової діяльності та фізичних навантажень. Заповнити прогалини в фізичному розвитку підростаючого покоління покликана програма загальної фізичної підготовки.
Під час навчань за програмою, діти та учнівська молодь отримують знання про різні види спорту та загальну фізичну підготовку, вивчають комплекс загальнорозвиваючих вправ, відбувається підготовка організму до навантажень. Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя, організації заходів як спортивного спрямування, так і загально розвиваючого характеру.
Навчальна програма укладена на основі навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів «Фізична культура», затвердженої Міністерством освіти і науки України для 10-11 класів, та затверджена наказом управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18.09.2017 № 155-о/д
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Прометей» (вул. Мічуріна, буд. 73).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...
Музика
Вік: 10 - 17 роки

Пісня – це скарб народу, вона має магічну силу, яка проходить крізь організм і душу людини, несе і радість і смуток, а також дає їй силу та натхнення.
Навчальна програма «Сольний спів» створена на основі навчальної програми вокального мистецтва, розміщеної у збірнику «Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям (вокальний, музичний, театральний, цирковий профілі)», випуск 1, Київ 2016, рекомендованої Міністерством освіти і науки (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) та програми «Постановка голосу (індивідуальний вокал)» та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д.
Реалізується програма у гуртку вокального співу «Сонячне сяйво» та спрямована на вихованців віком 10-17 років.
Навчальна програма «Сольний спів» передбачає індивідуальну форму роботи, що обумовлена особливостями будови голосового апарату кожної дитини з урахуванням індивідуалізації, вікових особливостей; гармонізації системи ціннісних орієнтацій вихованців. Заняття проводяться в групах, які налічують від 1 до 5 вихованців.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Гармонія» (просп. Свободи, буд. 63);
Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. В.Пугачова, буд. 27).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...
Музика
Вік: 5 - 16 роки

Пісня супроводжує дитину із самого раннього віку, пісня, як народна, так і сучасна, вчить премудрості життя, спілкування, допомагає розібратися в життєвих проблемах, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, до природи, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті й ніжні почуття.
Навчальна програма вокального співу «Сонячне сяйво» укладена на основі навчальної програми вокального мистецтва, розміщеної у збірнику «Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям (вокальний, музичний, театральний, цирковий профілі)». Випуск 1, Київ 2016, рекомендованої Міністерством освіти і науки (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д.
Розрахована програма на вихованців віком від 5 років, на дітей, які мають здоровий голосовий апарат та задовільні вокальні й музичні дані, на дітей як з вокальною підготовкою, так і без співочої практики.
На заняттях гуртка розвиваються творчі здібності дітей, виховується глибоке почуття любові до пісні, до музики. Окрім розучування пісень програмою передбачено засвоєння вихованцями основ нотної грамоти, слухання музики та музично-ритмічна творчість. Включаються елементи теорії музики. Вирішується оздоровчо-корекційне завдання: дихальні вправи, що використовуються на заняттях, допомагають оздоровити органи дихання. Спів благотворно впливає на розвиток голосу і допомагає будувати плавне і безперервне мовлення.
Програма передбачає 5 років навчання за початковим, основним і вищим рівнями.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Аврора» (просп. Лесі Українки, буд. 24);
Дитячо-юнацький клуб «Гармонія» (просп. Свободи, буд. 63);
Дитячо-юнацький клуб «Метеор» (вул. Павлова, буд. 8);
Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. В.Пугачова, буд. 27).
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).

Еще...
Мистецтво
Вік: 6 - 10 роки

Навчальна програма реалізується у гурту декоративно-ужиткового напряму «Природа і фантазія» та спрямована на вихованців 6-10 років. Робота з природним матеріалом дає великі можливості для зближення дітей з рідною природою, виховання дбайливого ставлення до неї і формування перших трудових навиків.
Декоративно-ужиткове мистецтво містить вироблену віками техніку виконання, в якому реалізуються багатовікові традиції народу. Декоративно-ужиткове мистецтво є джерелом духовного розвитку особистості. Його дія на людину невичерпна за своїми можливостями, багатством та універсальністю, адже воно впливає на психічну діяльність, формує та розвиває почуття, моральні та естетичні ідеали, творче мислення та науковий світогляд. Завдяки її символічної, образної мови, учні мають можливість глибше пізнати історію рідного краю, свого народу, України.
Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво», автор Корнієнко А. В. схвалена для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 3 від 13.09.2019 року; лист ІМЗО від 27.09.2019 № 22.1/12-Г-964).
Програма реалізується у групі початкового рівня.
Місце реалізації програми:
Дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд.29)
Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Еще...